Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Zajęcia czytelniczo – plastyczne w grupie przedszkolnej 0A z okazji Dnia Pluszowego Misia

25 listopada ogłoszony jest Światowym Dniem Pluszowego Misia. Z tej okazji w dniu 27 listopada 2023r. bibliotekarz szkolny- Edyta Karmowska odwiedziła przedszkolaków z grupy 0A. Dzieci przyniosły w tym dniu swoich ukochanych pluszowych przyjaciół.

Na początek przedszkolaki wysłuchały kilka ciekawych bajek i opowieści, których bohaterami są misie. Oglądały  również ilustracje  popularnych misiów znanych z bajek i filmów, takich jak: Miś Uszatek, Miś Coralgol, Kubuś Puchatek, Gumisie itp. Następnym zadaniem było układanie puzzli z niedźwiadkami. Na koniec dzieci wykonały piękne prace plastyczne z wizerunkiem misia.

Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień spędzony z misiami utwierdził przedszkolaków w ich pluszowej i wiernej przyjaźni.

Oprac. Edyta Karmowska