Akcja Szkoło Pomóż i Ty

Szkolny Klub Wolontariatu wziął udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoło Pomóż i Ty”. Uczniowie mieli okazję zakupić pomoce naukowe w postaci „cegiełek”. Po jednej stronie znajdowały się wzory matematyczne, chemiczne, pisownia wyrazów, czy ważne historyczne daty, a po drugiej kolorowa grafika, która zauroczyła swoim wyglądem. Dzięki tym materiałom dydaktycznym, w formie prostokątnych kalendarzyków, nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dzięki akcji „Szkoło Pomóż i Ty” uczniowie mają wsparcie w nauce, ale to też idealna okazja, aby pokazać młodym ludziom jak w prosty sposób można uczynić wiele dla potrzebujących. Pieniądze zebrane podczas zakupu cegiełek zostały przekazane na rzecz fundacji „Pomóż i Ty”.

Opracowała Katarzyna Woźniak