Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 1 września 2022 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023.

Swoją obecnością zaszczycili nas: wójt gminy Grodziec p. Mariusz Woźniak, , ustępująca dyrektor szkoły p. Beata Matusiak, skarbnik gminy Grodziec p. Aleksandra Musiałowska, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie p. Dorota Eltman, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Grodźcu p. Katarzyna Gromala, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej p. Kinga Krysiak, proboszcz parafii Królików ks. Grzegorz Groszkowski, przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Bartosik i przedstawiciele rady rodziców, radni, sołtysi, prezes OSP w Królikowie, przewodnicząca KGW w Królikowie,  kapelmistrz orkiestry parafialnej p. Piotr Bartosik.

Na apelu obecni również byli rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy administracyjno – obsługowi. Była to wyjątkowa uroczystość, na której wójt gminy Grodziec p. Mariusz Woźniak wręczył powierzenie funkcji dyrektora szkoły p. Agnieszce Duszyńskiej oraz podziękował za długoletnią pracę ustępującemu dyrektorowi szkoły p. Beacie Matusiak. Były podziękowania, kwiaty dla p. Beaty Matusiak oraz życzenia wielu sukcesów w pracy dla nowej p. dyrektor Agnieszki Duszyńskiej zarówno ze strony zaproszonych gości jak i rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników   administracyjno – obsługowych. Pani Beata Matusiak  za swoją pracę otrzymała nagrodę wójta gminy Grodziec. Po skończonej akademii uczniowie rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami. Pierwszy dzień szkoły szczególnie przeżywali najmłodsi, którzy z ciekawością obserwowali całe wydarzenie. Zrobimy wszystko, by dobrze czuli się  w naszej szkole.

Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy IV, VI, VIII pod opieką pań: Marii Wolbach, Magdaleny Koszeli, Anny Cieślak.

Opr. Magdalena Koszela

Maria Wolbach