Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Ślubowanie klasy I

ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE!

25 października 2018 r. o godzinie 9.50 odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów oraz pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Królikowie.

Uczniowie I klasy pokazali w części artystycznej swoje doskonałe umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Publiczność nagrodziła uczniów gromkimi brawami.

Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły, Pani Beata Matusiak, pasowała wszystkich pierwszoklasistów na uczniów oraz wręczyła dzieciom pamiątkowe plakietki i dyplomy.

Głos zabrali również zaproszeni goście: Wójt Gminy Grodziec Pani Anna Andrzejewska oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Bartosik, życząc pierwszakom samych sukcesów             w szkole i w życiu osobistym. Zarówno goście, jak i rodzice, wręczyli dzieciom przepiękne prezenty. Wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów.

Dzień ten na długo zostanie w pamięci!