ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA, ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST, DOROTKA, ANIA I JUSTYSIA, WESOŁO WSZYSCY BAWMY SIĘ”

W dniu 23.11.2018 r. i 26.11.2018 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych grupy 0A i 0B pod opieką swoich wychowawczyń Pań: Magdaleny Koszeli i Edyty Karmowskiej uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.          W naszej szkole obchodzenie tego święta to już tradycja.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza         o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia". Poznały historię powstania pluszowego misia oraz najsłynniejsze misie z Polski i ze świata. Wykonały pracę plastyczną pt. „Mój miś”. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.
Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.