Wycieczka do MIKROSKALI

W dniu 29 listopada 2018 r. uczniowie z klasy II, I oraz dzieci z oddziału przedszkolnego grupy 0A pod opieką Pań: Elżbiety Gibowskiej, Magdaleny Koszeli, Anny Cieślak i Katarzyny Woźniak byli na wycieczce w  Centrum Edukacji i Rozrywki - Park Makiet Mikroskala w Koninie.

Dzieci z przewodnikiem obejrzały ponad 50 różnych makiet               o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Niektóre z nich mogły uruchomić samodzielnie. Korzystały z gier manualnych oraz zabawek konstrukcyjnych, wycinały na ploterze termicznym figurki styropianowe. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się zabawa przy kulkowym tsunami z dziesięcioma tysiącami kulek szklanych uruchamianych i sterowanych przez dzieci.

Dużo radości sprawiła mini dyskoteka przy kolorowych światłach, dymach      i bańkach mydlanych.

Czas upłynął w miłej atmosferze.