Kiermasz Bożonarodzeniowy

Dnia 09.12.2018 roku odbył się coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy         w Szkole Podstawowej w Grodźcu. Nasza szkoła również wzięła udział w tym dniu.  Rodzice oraz dzieci przygotowały najrozmaitsze ozdoby świąteczne,    za co serdecznie dziękujemy. Do wyboru były stroiki, wianki, choinki             z szyszek, makaronu, a nawet wacików, kolorowe bombki i świeczniki. Można było również zakupić słodkie wypieki w postaci rogalików. Spotkanie było także  okazją do wspólnego śpiewania kolęd oraz do odwiedzenia Chaty Mikołaja  w której chętne dzieci mogły sfotografować się ze Świętym            w czerwonym kubraku.

Przedstawicielami naszej szkoły były panie z Rady Rodziców: p. Ilona Surtel, p. Monika Czajczyńska, p. Aneta Torczyńska i p. Barbara Bryl oraz dyrektor SP w Królikowie p. Beata Matusiak wraz z nauczycielkami: p. Edytą Karmowską i p. Magdaleną Olejniczak.