Uroczystość Ks. Abpa Bronisława Dąbrowskiego

17 czerwca 2019 r. społeczność gminy Grodziec wspominała postać Ks. Abpa Bronisława Dąbrowskiego. Tradycyjnie uroczystość gminno-parafialną ku czci jego pamięci rozpoczęła msza święta odprawiona przez proboszcza parafii ks. kan. dr. Władysława Piechotę w kościele parafialnym                      pw. św. Wojciecha w Grodźcu. Po mszy złożono kwiaty i zapalono znicze pod obeliskiem na Placu Ks. Abpa Bronisława Dąbrowskiego. Wójt Gminy Grodziec Mariusz Woźniak podziękował przybyłym za obecność i pamięć       o wybitnym grodziecczaninie. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły: Pani Dyrektor Beata Matusiak oraz  poczet sztandarowy           z opiekunkami: Panią Barbarą Matusiak i Panią Marią Wolbach.